Одежда, которая всегда рядом.

График работы
График работы: Пн-Пт - 08:30 - 17:00 Сб-Вс- Выходной
Сравнить
Нет товаров в сравнении
Добавляйте товары к сравнению характеристик и выбирайте самый подходящий Вам товар.
Желания
Список желаний пуст
Добавляйте товары в список желаний. Если у вас уже есть список желаний, авторизуйтесь
Корзина
Ваша корзина пуста
Ваша корзина пуста. Добавляйте понравившиеся товары в корзину или авторизуйтесь, если добавляли товары ранее

Яким повинен бути спортивний одяг?

Яким вимогам повинен відповідати одяг для спорту? Дізнайтеся про особливості та якості спортивної форми.
Яким повинен бути спортивний одяг?

Спорт - невід'ємна частина життя сучасної людини. І наші успіхи або невдачі в цій сфері багато в чому залежать й від того одягу, в якому ми тренуємось. Одяг для спорту має підходити нам на 100%, а інакше ми ризикуємо травмуватися, перегрітися або й просто втратити мотивацію та перегоріти.

Які основні критерії для вибору спортивного одягу?

- Комфорт. Це найголовніше, на що варто звернути увагу при виборі одягу для спорту. В ньому повинно бути зручно, він не має здавлювати або, навпаки, спадати з тіла. Цей критерій стосується також безпеки, адже через скутість рухів цілком можливо отримати травму, бо навантаження на суглоби та м'язи стає надмірним або неправильним.

- Міцність. Під час тренувань одяг піддіється значним навантаженням, а якщо заняття проходить під відкритим небом - ще й впливу сонячного світла та вітру. Крім того, його перуть частіше, ніж повсякденний, й частіше він сохне на відкритому просторі під сонцем або у приміщенні, де повітря не відрізняється вологістю. Отже, полотно має бути зносостійким, шви міцними, а фурнітура якісною.

- Ергономічність. Важливо, що одяг для був адаптований для активної діяльності людини. Від того, наскільки продумани крій, сумісність матеріалів, елементи фурнітури, залежить те, наскільки адаптован одяг для конкретного виду спорту чи для активної діяльності взагалі. Крім того, він повинен пропускати повітря, щоб шкіра мала змогу дихати. А також бути гігроскопічним, тобто відводити вологу, забезпечуючи сухість та комфорт.

- Зовнішній вигляд. Останній за порядком, але не за важливістю критерій. Звісно, що в спортзалі також хочеться виглядати привабливо. Будь-яка дівчина захоче підкреслити переваги фігури, а недоліки - сховати. В нагоді стануть яскраві відтінки та фасони, що вигідно обіграють привабливі риси тіла.

Гайд, як обрати одяг для літа, щоб не розтанути на сонці :)
Спекаааа... У розпеченому повітрі немов розлите марево, а з яскраво-синього неба безжально палить сонце... Ні легенького вітерця, не ворухнеться ні один листочок... "За містом зараз, мабуть, така краса..." - думаєш...
ТОП-5 трендів сезону весна-літо 2021
Через ситуацію у світі модна індустрія переживає не найкращі часи. Та це зовсім не стало приводом не створювати нових колекцій. Світ моди навпаки якомога швидше намагався підлаштуватися під нові умови...
Переваги одягу із натурального льону
Навесні та влітку завжди хочеться надягти щось легке та вільне. Щось таке, в чому виглядатимеш стильно, а почуватимешся напрочуд комфортно. Велике значення має матеріал, з якого виготовлено одяг.
Принтованые футболки KIFA - яркие впечатления надолго!
Более 200 разнообразных, ярких, уникальных, молодежных принтов высокого качества, помогут вам стать индивидуальными и стильными!