Одежда, которая всегда рядом.

График работы
График работы: Пн-Пт - 08:30 - 17:00 Сб-Вс- Выходной
Сравнить
Нет товаров в сравнении
Добавляйте товары к сравнению характеристик и выбирайте самый подходящий Вам товар.
Желания
Список желаний пуст
Добавляйте товары в список желаний. Если у вас уже есть список желаний, авторизуйтесь
Корзина
Ваша корзина пуста
Ваша корзина пуста. Добавляйте понравившиеся товары в корзину или авторизуйтесь, если добавляли товары ранее

Переваги одягу із натурального льону

Навесні та влітку завжди хочеться надягти щось легке та вільне. Щось таке, в чому виглядатимеш стильно, а почуватимешся напрочуд комфортно. Велике значення має матеріал, з якого виготовлено одяг.
Переваги одягу із натурального льону

Одним з оптимальних варіантів для одягу для теплого сезону завжди був і залишається натуральний льон. Цю тканину добре знають та цінують зі стародавніх часів. У всі часи лляна тканина вважалася однією з найкращих та була однією з найдорожчих саме завдяки своїм властивостям.

Лляну тканину обов'язково використовують у стилях одягу, які наголошують на нерозривному зв'язку із своїм духовним світом та гармонії з природою. Це етно, бохо, кантрі. Лляні речі також неважко вписати у образ в діловому, кежуал, романтичному та багатьох інших стилях.

Лляний одяг має вагомі переваги для носіння:
- Безпека для людини та природи. За рахунок натуральної сировини тканина екологічна та гіпоалергенна. Льон навряд чи викличе почервоніння, висип або подразнення шкіри. Також матеріал природного походження і не чинить негативного впливу на навколишнє середовище.
- Здатність пропускати повітря. Льон дозволяє шкірі дихати. Він чудово пропускає повітря та сприяє його циркуляції. Це особливо важливо влітку, коли мікроклімат тіла має велике значення.
- Висока гігроскопічність. Льон відводить від тіла вологу та швидко висихає, не створюючи "парникового ефекту".
- Міцність та зносостійкість. Купляючи лляний одяг, ви можете бути впевнені у тому, що він вірно прослужить вам не один і не два роки, а набагато довше. Льон зберігає форму, не кошлатиться та не розтягується.

Лляна тканина має лише один недолік - дуже швидко мнеться. Але тут варто згадати про стильові тенденції останніх років. Зараз у моді легка недбалість - образ не має виглядати так, ніби над ним корпіли годинами. Навпаки, повинно складатися враження, що ви надягли щось нашвидкоруч і побігли в своїх справах. А стильний лук немов би склався сам собою. З цієї точки зору, трохи зім'ятий одяг буде навіть доречним.

Принтованые футболки KIFA - яркие впечатления надолго!
Более 200 разнообразных, ярких, уникальных, молодежных принтов высокого качества, помогут вам стать индивидуальными и стильными!
KIFA - уровень мировых брендов
Использование в своем производстве пошива одежды только дорогостоящее, современное, супертехнологическое оборудование, а также тканей мировых брендов может с большой гордостью похвастаться только бренд KIFA.
Термобелье   Active Comfort VORTEX для любителей спорта
Термобельё активно используется спортсменами, туристами, охотниками, рыбаками и военными, оставляя прекрасные отзывы, всем чья деятельность связана с открытым воздухом и низкими температурами. Популярно термобельё и среди родителей, чьи малыши обожают...
Как носить термобелье
С наступлением холодов, при сырой погоде, в условиях резкой смены температур становится актуальным вопрос сбережения тепла. Объемная верхняя одежда не всегда хорошо выполняет эту функцию, вызывает неудобства. Оптимальный выход –...