Одежда, которая всегда рядом.

График работы
График работы: Пн-Пт - 08:30 - 17:00 Сб-Вс- Выходной
Сравнить
Нет товаров в сравнении
Добавляйте товары к сравнению характеристик и выбирайте самый подходящий Вам товар.
Желания
Список желаний пуст
Добавляйте товары в список желаний. Если у вас уже есть список желаний, авторизуйтесь
Корзина
Ваша корзина пуста
Ваша корзина пуста. Добавляйте понравившиеся товары в корзину или авторизуйтесь, если добавляли товары ранее

З Днем Землі!

Ми з KIFA долучаємось до всесвітнього свята, що відзначається сьогодні, і також хочемо нагадати про необхідність збереження навколишнього середовища та охорони екології.
З Днем Землі!, 22.04.2021

  Земля - наша спільна домівка, і в цей день ми відчуваємо єдність із усім людством. Дуже важливо знизити кількість відходів та приймати посильну участь в заходах, які направлені на захист та відновлення природних ресурсів.
  Одним з найефективніших способів зменшити кількість відходів є свідоме споживання. Він доступний абсолютно кожному з нас. Його суть полягає в обмеженні кількості покупок та наданні речам "другого життя". Цей спосіб передбачає придбання лише справді необхідних речей та продуктів, максимальному зниженні імпульсивних покупок та повторному використанні речей, які були придбані раніше. Допомагає також планування покупок. Краще купити одну насправді якісну та гарну річ, аніж декілька дешевих, але низької якості.
  Речі краще купувати з натуральних тканин, наприклад, з натурального льону. Ця тканина, хоча й недешева, але дуже міцна та зносостійка. А зовнішній вигляд цілком привабливий та відповідає усім вимогам моди.
  Виробництво льону потребує набагато менше води, ніж бавовна, та не вимагає великої кількості пестицидів. Крім того, виробництво з льону - це безвідходне виробництво, адже використовуються усі частини рослин. Це робить льон однією з найекологічніх тканин.

Последние публикации
Сумки  з натуральної бавовни 100% ЕКО, 05.05.2021
Пляжний сезон розпочнеться незабаром і саме час починати підготовку! Літо, сонце, море, яскравий купальник... Стоп, чогось не вистачає. Ну звісно, якісної та стильної сумки для необхідних речей!
Готуємо стильні літні образи вже сьогодні!, 29.04.2021
В теплу пору року футболка - один з найнеобхідніших предметів одягу. Її можна надягти й на прогулянку з шортами, й до офісу під жакет, й на вечірку зі спідницею-міні. Головні...
Нова колекція одягу для дому та відпочинку, 27.04.2021
Милий та затишний дім - місце, де ми разом із найдорожчими людьми, де ми можемо розслабитися та забути про всі негаразди. А значить, нам потрібен привабливий та мегазручний одяг.
Нова колекція яскравих легінсів для спорту, 20.04.2021
НЕ ЗНАЄШ, ДЕ ШУКАТИ МОТИВАЦІЮ НА ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ??? KIFA про це вже потурбувалась!