Одежда, которая всегда рядом.

График работы
График работы: Пн-Пт - 08:30 - 17:00 Сб-Вс- Выходной
Сравнить
Нет товаров в сравнении
Добавляйте товары к сравнению характеристик и выбирайте самый подходящий Вам товар.
Желания
Список желаний пуст
Добавляйте товары в список желаний. Если у вас уже есть список желаний, авторизуйтесь
Корзина
Ваша корзина пуста
Ваша корзина пуста. Добавляйте понравившиеся товары в корзину или авторизуйтесь, если добавляли товары ранее

З Днем Землі!

Ми з KIFA долучаємось до всесвітнього свята, що відзначається сьогодні, і також хочемо нагадати про необхідність збереження навколишнього середовища та охорони екології.
З Днем Землі!, 22.04.2021

  Земля - наша спільна домівка, і в цей день ми відчуваємо єдність із усім людством. Дуже важливо знизити кількість відходів та приймати посильну участь в заходах, які направлені на захист та відновлення природних ресурсів.
  Одним з найефективніших способів зменшити кількість відходів є свідоме споживання. Він доступний абсолютно кожному з нас. Його суть полягає в обмеженні кількості покупок та наданні речам "другого життя". Цей спосіб передбачає придбання лише справді необхідних речей та продуктів, максимальному зниженні імпульсивних покупок та повторному використанні речей, які були придбані раніше. Допомагає також планування покупок. Краще купити одну насправді якісну та гарну річ, аніж декілька дешевих, але низької якості.
  Речі краще купувати з натуральних тканин, наприклад, з натурального льону. Ця тканина, хоча й недешева, але дуже міцна та зносостійка. А зовнішній вигляд цілком привабливий та відповідає усім вимогам моди.
  Виробництво льону потребує набагато менше води, ніж бавовна, та не вимагає великої кількості пестицидів. Крім того, виробництво з льону - це безвідходне виробництво, адже використовуються усі частини рослин. Це робить льон однією з найекологічніх тканин.

Последние публикации
Хроніки фотосесії на Кінбурні, 30.06.2021
Розвиваючи бренд, ми відкриваємо усе нові й нові горизонти. Ми вирішили, що настав час для великої презентації нової літньої колекції. А фотографувати її варто в умовах, вартих найкращого бренду -...
Хвацькі 90-ті повертаються: нова колекція літнього одягу від KIFA!, 09.06.2021
Ностальгія за 90-тими охопила світ! На вулицях зустрічається усе більше й більше добре знайомих образів, а фешн-індустрія звернулася до тенденцій, які були актуальні в останні десять років минулого століття. Але,...
ПОДАРУНКИ ЗА ФОТО!, 26.05.2021
Минулими вихідними ми провели акцію в магазині у рідному Миколаєві. З нашого магазину виходили з подарунком усього лиш за... фото в Інстаграм!
Яскраві купальники від бренду KIFA, 19.05.2021
Літо вже за два тижні! Довгождана відпустка, пляж, море та сонце... Звісно, що кожна з нас захоче привабливо виглядати в купальнику та підкреслити всі достоїнства своєї фігури. Зробити це найкраще...