Одежда, которая всегда рядом.

График работы
График работы: Пн-Пт - 08:30 - 17:00 Сб-Вс- Выходной
Сравнить
Нет товаров в сравнении
Добавляйте товары к сравнению характеристик и выбирайте самый подходящий Вам товар.
Желания
Список желаний пуст
Добавляйте товары в список желаний. Если у вас уже есть список желаний, авторизуйтесь
Корзина
Ваша корзина пуста
Ваша корзина пуста. Добавляйте понравившиеся товары в корзину или авторизуйтесь, если добавляли товары ранее

Хроніки фотосесії на Кінбурні

Розвиваючи бренд, ми відкриваємо усе нові й нові горизонти. Ми вирішили, що настав час для великої презентації нової літньої колекції. А фотографувати її варто в умовах, вартих найкращого бренду - на яскравій, самобутній локації, що має доповнювати й підкреслювати наш одяг на наших чудових моделях.
Хроніки фотосесії на Кінбурні, 30.06.2021

У пошуках нових ідей фантазія закинула нас на самий край світу - у оазу поблизу спекотного степу, перлину нашого краю: на унікальну Кінбурнську косу!
Таємничі болота у прохолодному лісі, нескінченні піщані пляжі, морський бриз та палюче сонце... Ці безлюдні простори манили своєю первозданною красою та різномаїїтям дивовижних краєвидів.
І ось вісім тендітних, але надзвичайно натхненних жінок, закоханих у свою справу, вирушили у далекий путь. Долаючи шалені кілометри доріг, піску та хвиль, вони вперто рухалися вперед, назустріч успіху.
З самого рання задався шалений ритм, який міцно тримав увесь цей насичений день. Ні на хвилину не розслаблялися - генерували ідеї, шукали ракурси, позували, фотографували, перевдягалися, знов шукали ракурси, знов позували, пробиралися крізь хащі боліт та стійко витримували безжальні сонячні промені. Шукали нові й нові локації - що, напевне, було найлегшим, адже ми знаходилися серед прекрасних пейзажів дикої природи.
Усе це - заради однієї мети: масштабної фотосесії нової колекції одягу літо 2021. І нам це вдалося! Сотні кадрів та десятки відео, вибухи сміху та палкі суперечки про кращий кадр, вибір місця та атмосфера творчості, позитиву й прагнення успіху.
Результат ви можете бачити кожного дня у сторіс та стрічці нашого Інстаграм. Пройшовши справжнє бойове хрещення, ми повернулися і знову готові дивувати, радувати та робити Вас красивішими, стильнішими і головне - щасливішими!

 
Последние публикации
Kyiv Fashion, 17.02.2022
Более 20 лет на выставке Kyiv Fashion- и каждый раз тщательно продумываем все детали! Темой выставки весна-лето 2022 мы выбрали Beach House или дом на берегу океана.
З Новим роком!!!, 06.01.2022
Шановні клієнти та партнери! Сердечно вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хвацькі 90-ті повертаються: нова колекція літнього одягу від KIFA!, 09.06.2021
Ностальгія за 90-тими охопила світ! На вулицях зустрічається усе більше й більше добре знайомих образів, а фешн-індустрія звернулася до тенденцій, які були актуальні в останні десять років минулого століття. Але,...
ПОДАРУНКИ ЗА ФОТО!, 26.05.2021
Минулими вихідними ми провели акцію в магазині у рідному Миколаєві. З нашого магазину виходили з подарунком усього лиш за... фото в Інстаграм!